כיצד להפסיק לבצע תשלומי הלוואת סטודנטים במהלך התפרצות וירוס העטרה?

הסובלנות האוטומטית לתשלומי הלוואת סטודנטים חלה רק על הלוואות סטודנטים שבבעלות הממשלה הפדרלית
הסובלנות האוטומטית לתשלומי הלוואת סטודנטים חלה רק על הלוואות סטודנטים שבבעלות הממשלה הפדרלית.

התפרצות וירוס העטרה השפיעה עמוקות על כספי מרבית האירופאים וייתכן שתתהה כיצד תשלם את תשלומי הלוואת הסטודנטים החודשית שלך. חוק ה- CARES, שנחתם בחוק ב- 27 במרץ 2020, כולל הוראות חשובות שיעזרו לסטודנטים בהווה ובעבר במכללות. באופן ספציפי החוק משעה את תשלומי הלוואות הפדרלים לסטודנטים עד לתאריך 30 בספטמבר 2020. הלוואות גם לא יצברו ריביות במהלך תקופה זו. חוק CARES אמנם לא חל על הלוואות פרטיות לסטודנטים, אך מרבית המלווים הפרטיים מציעים אפשרויות שיעזרו להקל על נטל תשלומי ההלוואות. אם אתה עדיין בלימודים, חוק ה- CARES מספק גם דרכים בהן תוכל לקבל סיוע כספי נוסף לתשלום הוצאות בלתי צפויות שנגרמות כתוצאה מתגובת בית הספר שלך להתפרצות נגיף הכורון.

שיטה 1 מתוך 3: השעיית תשלומים על הלוואות פדרליות

 1. 1
  עיין בתנאי הסובלנות המינהלית. על פי חוק ה- CARES, הלוואות פדרליות לסטודנטים אינן צוברות ריביות רק לאחר 30 בספטמבר 2020. בנוסף, כל תשלומי הלוואת הסטודנטים מושעים עד לתאריך 30 בספטמבר 2020. סובלנות מנהלית זו היא אוטומטית - אינך צריך לעשות שום דבר כדי להירשם אליה.
  • מבחינה טכנית, מדובר בסובלנות "לא מכסת", כלומר כל ריבית שנצברה במהלך הספיגה לא תחול על קרן ההלוואה שלך. עם זאת, מאחר שהריבית הושעתה, אין שום עניין להוסיף בכל מקרה.
  • הסובלנות הניהולית אינה משפיעה על ציון האשראי שלך. במשך שלושה חודשים אלה, משרת ההלוואות שלך ידווח כאילו שילמת תשלום רגיל במלואו.
  • אם ההלוואות שלך כבר היו בסובלנות או דחייה, ההלוואות שלך לא יצברו ריביות במשך 3 החודשים של הסובלנות המינהלית. עם זאת, ייתכן שעדיין צברת ריבית מחודשים קודמים שהיית בסובלנות.

  טיפ: למרות שההלוואות שלך בסובלנות, אתה עדיין יכול לבצע תשלומים אם אתה מסוגל. מכיוון שאין חיוב בגין ריבית, התשלומים שלך יועברו ישירות לקרן.

 2. 2
  זהה את משרת ההלוואות שלך. משרת ההלוואות להלוואות הפדרליות שלך הוא החברה שלוקחת תשלומים מטעם הממשלה הפדרלית. אם רק התחלת להחזיר את ההלוואות הפדרליות שלך, ייתכן שלא תדע מי משרת ההלוואות שלך. יהיה עליך להבין זאת כדי שתוכל להבטיח שההלוואות שלך מנוהלות כהלכה.
  • אם אינך יודע מי המשרת שלך או כיצד ליצור עמם קשר, עבור אל https://studentaid.gov/fsa-id/sign-in/landing או התקשר למספר 1-800-4-FED-AID (1-800 -433-3243; TTY 1-800-730-8913).
 3. 3
  פנה לשירות ההלוואות שלך כדי לוודא שחשבונך מעודכן. למרות שהסובלנות הניהולית אמורה להיות אוטומטית להלוואות פדרליות, עדיין מומלץ לבדוק ולוודא שחשבונך עודכן כדי לשקף זאת. רוב שירותי ההלוואות ישלחו אליך גם הודעה בכתב, בדואר או בדוא"ל.
  • אם תגדיר תשלומים אוטומטיים עם משרת ההלוואות שלך, ייתכן שתרצה להשהות את התשלומים במהלך הסבלנות (אלא אם כן אתה רוצה להמשיך בתשלומים). תשלומים אוטומטיים מוגדרים בדרך כלל במערכת אחרת, וייתכן שהם לא יבוטלו רק בגלל החלת הסובלנות.
  מלווים המציעים הלוואות פרטיות לסטודנטים מציעים סיוע ללווים שאינם יכולים לבצע את תשלומי ההלוואה שלהם במהלך
  מלווים המציעים הלוואות פרטיות לסטודנטים מציעים סיוע ללווים שאינם יכולים לבצע את תשלומי ההלוואה שלהם במהלך התפרצות וירוס הכורון.
 4. 4
  הגש בקשה לסובלנות נוספת אם אתה עדיין זקוק לעזרה לאחר 30. בספטמבר. אם חלת או נשארת מובטלת לאחר 30 בספטמבר, אתה עשוי להיות זכאי לסבל או דחייה או אבטלה. אפשרויות אלה מאפשרות לך להפסיק את הלוואות הסטודנטים למספר חודשים מבלי להסתכן במחדל.
  • פנה אל שירות ההלוואות בהקדם האפשרי אם אתה יודע שאתה זקוק לסיוע לאחר 30. ספטמבר. אל תחכה עד לסיום הסובלנות הניהולית. תצבור ריביות ועמלות בגין איחור בתשלומים.

  טיפ: שוחח עם המשרת שלך על מצבך. הם יכולים לספק לך ייעוץ לגבי האפשרויות הטובות ביותר עבורך להישאר על המסלול ולהחזיר בהצלחה את הלוואות הסטודנטים שלך - גם אם זה ייקח קצת יותר זמן ממה שחשבת בתחילה.

 5. 5
  עבור לתוכנית פירעון מבוססת הכנסה אם הכנסותיך השתנו. באמצעות חוק ה- CARES, אם התפרצות וירוס העטרה משפיעה על הכנסותיך עד כדי כך שאתה כבר לא יכול להרשות לעצמך לבצע את התשלומים שהגדרת במקור, ייתכן שתוכל לעבור לתוכנית החזר הכנסה. סוג זה של תוכנית מבסס את סכום התשלום החודשי שלך על הכנסותיך וגודל משק הבית.
  • אם כבר היית בתוכנית פירעון מבוססת הכנסה, אינך צריך לחכות עד למועד האישור השנתי כדי לשנות את סכום התשלום שלך. פשוט הגש את נתוני ההכנסה החדשים שלך למשרד החינוך כדי לחשב מחדש את התשלום שלך.

שיטה 2 מתוך 3: השהיית תשלומים על הלוואות פרטיות

 1. 1
  אשר שההלוואות שלך אינן זכאיות לסובלנות אוטומטית. אם יש לך הלוואה פדרלית לחינוך משפחתי (FFEL) או הלוואת פרקינס, ייתכן שהיא בבעלות המלווה המסחרי או המוסד בו למדת בבית הספר. מכיוון שההלוואות הללו אינן בבעלות הממשלה הפדרלית, הן אינן זכאיות לסובלנות מנהלית אוטומטית הניתנת על ידי חוק ה- CARES, למרות שמדובר בהלוואות טכניות.
  • הלוואות פרטיות לסטודנטים שהשאלתם ישירות ממלווה מסחרי (כמו סאלי מיי, קולג 'אווה או Common Bond) אינן זכאיות לסובלנות אוטומטית. עם זאת, למלווה שלך יש תוכניות שיכולות לעזור לך אם אתה מתקשה בתשלומים שלך עקב התפרצות וירוס הכור.
 2. 2
  פנה למלווה שלך בהקדם האפשרי. מלווים המציעים הלוואות פרטיות לסטודנטים מציעים סיוע ללווים שאינם יכולים לבצע את תשלומי ההלוואה שלהם במהלך התפרצות וירוס הכורון. עם זאת, הם בדרך כלל לא מושיטים ידיים כדי להודיע לך על אפשרויות אלה. במקום זאת, עליך לפנות אליהם בעצמך.
  • אם בכלל אפשרי, פנה אל המלווה שלך אם אתה צופה קושי, לפני שיש לך באמת בעיה. אם אתה מתגעגע לתשלום, זה לא רק יפגע בציון האשראי שלך אלא גם יעלה לך ריביות ועמלות נוספות.
  • בדרך כלל תוכל להתקשר למספר שירות הלקוחות החופשי של המלווה שלך למידע נוסף. עם זאת, מכיוון שהרבה אנשים אחרים נמצאים באותה התפקיד כמוך, סביר להניח שתצטרך לחכות בהמתנה זמן רב לפני שתוכל לדבר עם מישהו. חיפוש מידע באתר המלווה שלך יהיה יעיל יותר.
 3. 3
  היכנס לחשבונך באופן מקוון כדי לבדוק אפשרויות החזר. אם הגדרת את חשבונך באופן מקוון, חפש כרטיסייה המספקת אפשרויות החזר. בדרך כלל תראה כמה תוכניות שונות הרשומות שעשויות לספק לך הקלה מסוימת בנטל תשלומי הלוואת הסטודנטים.
  • מרבית המלווים מציעים סובלנות של 90 יום במיוחד בגלל התפרצות וירוס הכורון. עם זאת, ייתכן שתמצא אפשרות אחרת הגיונית יותר עבורך.
  • השווה בין האפשרויות כדי להחליט לאלו אתה עשוי להעפיל ואיזו מהן יתאימו ביותר לצרכים שלך ולתקציב שלך.

  אזהרה: בניגוד לסובלנות מנהלית בהלוואות פדרליות, סובלנות הלוואות פרטיות לא מונעת ריבית להצטבר.

  התפרצות וירוס העטרה השפיעה עמוקות על כספי מרבית האירופאים וייתכן שתתהה כיצד תשלם את תשלומי הלוואת הסטודנטים
  התפרצות וירוס העטרה השפיעה עמוקות על כספי מרבית האירופאים וייתכן שתתהה כיצד תשלם את תשלומי הלוואת הסטודנטים החודשית שלך.
 4. 4
  בקש סובלנות מאסון קורונה. אתה יכול להתקשר למספר שירות הלקוחות החינמי של המלווה שלך כדי לבקש סובלנות. עם זאת, זכור כי סביר להניח שהקווים יהיו תפוסים ותשקיע זמן רב בהמתנה. אם בכלל אפשרי, בקש סובלנות באופן מקוון.
  • אם נציג מהמלווה שלך צריך ליצור איתך קשר, הוא יכול להתקשר אליך לאחר הגשת בקשתך הראשונית. זה יקצר את הזמן שאתה מבלה בטלפון.
 5. 5
  בדוק בחשבונך כדי לוודא שהסובלנות הוחלה. מרבית המלווים ישלחו אליך הודעה בכתב כאשר יחולו סובלנותך, בדואר או בדוא"ל. עם זאת, עדיין מומלץ להיכנס לחשבונך ולוודא שאינך צריך לבצע תשלום.
  • בדוק שוב מתי התשלומים שלך יתחילו מחדש. מומלץ לרשום זאת בלוח השנה איפשהו או להגדיר תזכורת בסמארטפון.
  • שמור את ההודעה שקיבלת כי הסובלנות שלך הוחלה על הרשומות שלך.

שיטה 3 מתוך 3: קבלת סיוע כספי נוסף

 1. 1
  צרו קשר עם משרד הסיוע הכספי של בית הספר. חוק ה- CARES סיפק כסף נוסף שבתי הספר יכולים להעמיד לרשותם סיוע כספי. זה גם שינה את אופן הטיפול בסוגים מסוימים של סיוע פיננסי. הדרך הטובה ביותר לדעת כיצד זה משפיע על בית הספר שלך ועל חבילת הסיוע הכספי שלך היא ליצור קשר עם מישהו במשרד הסיוע הכספי בהקדם האפשרי.
  • אם אינך בקמפוס, בדוק תחילה באתר בית הספר שלך כדי למצוא את המידע העדכני ביותר בנושא הסיוע הכספי. משרד הסיוע הכספי של בית הספר שלך לא יכול להיות מאויש היטב, וסביר להניח שקווי הטלפון יהיו עסוקים כמעט בקביעות, כך שיהיה לך קשה לעבור כדי לדבר עם מישהו.

  טיפ: אסוף את כל המסמכים שיש לך הקשורים לסיוע הכספי שאתה מקבל כרגע. יהיה קל יותר להעריך את מצבך אם יש לך מידע זה לפניך.

 2. 2
  גלה אם אתה זכאי לסיוע נוסף עקב שינויים בנסיבות. אם ההכנסה שלך או של ההורים שלך פחתה משמעותית בגלל התפרצות וירוס הכורון ואתה עדיין משתתף בשיעורים (באופן מקוון או אחר), ייתכן שאתה זכאי לסיוע נוסף. שוחח עם מישהו במשרד הסיוע הכספי בבית הספר שלך על חישוב הצורך הכספי שלך מחדש.
  • לדוגמא, אם בעבר לא זכית למענקים, ייתכן שתוכל לקבל קצת כסף למענק אם אחד מהוריך יאבד את עבודתו עקב התפרצות וירוס הכורון.
  • זכור שאם גרת במעונות והם היו סגורים, סביר להניח שתקבל החזר כספי שעשוי לכסות את מרבית הצורך הכספי הנוסף שלך, אם לא את כל זה.
 3. 3
  הגש בקשה למענק חירום בכדי לכסות הוצאות הקשורות לווירוסים. אם יש לך הוצאות הקשורות להתפרצות וירוס הכורון או לתגובת בית הספר שלך להתפרצות, ייתכן שאתה זכאי למענק חירום. בעוד שחוק ה- CARES סיפק לבתי הספר כסף נוסף למטרה זו, עיקר התגמולים יתבססו על צורך פיננסי כפי שנקבע על ידי בקשת FAFSA שלך.
  • לדוגמה, אם בית הספר שלך סגר את המעונות, ייתכן שתזדקק לכסף כדי לנסוע חזרה הביתה. אם אינך מסוגל לחיות עם הורייך, ייתכן שיהיה לך הוצאות על לינה זמנית.
  • אם כבר הוצאת לך הוצאות הקשורות לווירוס, מענק החירום יכול לעזור לך להחזיר לך את ההוצאות האלה. יתכן שתצטרך להציג קבלות או תיעוד אחר של קבלות אלה בפני משרד העזרה הכספית שלך.
  מאמר זה עוסק כיצד להפסיק לבצע תשלומי הלוואות סטודנטים במהלך התפרצות וירוס הקורונה אם יש לך הלוואות לסטודנטים
  מאמר זה עוסק כיצד להפסיק לבצע תשלומי הלוואות סטודנטים במהלך התפרצות וירוס הקורונה אם יש לך הלוואות לסטודנטים בארה"ב. אם יש לך הלוואות לסטודנטים במדינה אחרת, ייתכן שיהיו לך אפשרויות אחרות.
 4. 4
  סידר את המשך התשלום עבור לימודי עבודה. אם היית מקבל כסף באמצעות תוכנית לימודים לעבודה פדרלית, בית הספר שלך אמור להמשיך לשלם לך את אותו הסכום שהיית מקבל בדרך כלל אם היית בבית הספר ועובד. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך ליצור קשר עם בית הספר שלך כדי לוודא שזה יקרה.
  • בהתאם למצבך, ייתכן שתצטרך גם לעדכן את פרטי התשלום כדי שבית הספר שלך יוכל להשיג לך את כספך. לדוגמא, אם עברת חזרה הביתה ומשתמשת בחשבון בנק אחר מזה שהשתמשת בו בזמן שהיית בקמפוס, יהיה עליך לספק לבית הספר מידע מעודכן לגבי הפקדה ישירה.
 5. 5
  שמור על כל סיוע כספי שקיבלת לפני סגירת המעונות. בתי ספר אינם צריכים לשנות את הוצאותיך המשוערות אם תקבל החזר עבור חלק בלתי מנוצל במעונות או בתכנית הארוחות לאחר סגירת המעונות, כך שתוכל לשמור על כל הכסף שהופנה אליו. אם הוצאותיך הוחזרו, תקבל את הכסף ישירות מבית הספר שלך.
  • אם אתה עדיין עובר שיעורים באופן מקוון, אתה עדיין נחשב לסטודנט, גם אם המעונות סגורים, כך שאתה עדיין זכאי לכל הסיוע הכספי שקיבלת.
  • אם קיבלתם תשלומי הלוואה ישירה לפני תחילת הקדנציה ולא הצלחתם להתחיל את הלימודים כלל באותה תקופה, אתם צפויים להחזיר סכום זה. עם זאת, לא תידרש להתחיל מיד לשלם על הלוואות הסטודנטים שלך, כפי שהיית עושה בדרך כלל אם לא תלך לבית הספר לתקופת כהונה.

   טיפ: אם אתה גר בבית עם ההורים שלך ולומד שיעורים באופן מקוון, אתה עשוי לחשוב על להחזיר את כל הכסף שקיבלת מהלוואות שלא תצטרך לשאר הסמסטר כדי שלא תצטרך להחזיר אותו מאוחר יותר.

 6. 6
  הגש בקשה לסיוע כספי לשנה הבאה גם אם חרגת מהמגבלות. הממשלה הפדרלית מציבה מגבלות על הסכום הכולל שתוכלו לקבל בסיוע כספי, הן ממענקים והן מהלוואות סטודנטים. עם זאת, התנאים במהלך התפרצות וירוס הקורונה אינם נחשבים למגבלות אלה, למרות שקיבלת סיוע כספי.
  • לדוגמא, אם זה היה אמור להיות הסמסטר האחרון בו תוכל לקבל מענק מהממשלה הפדרלית, עדיין תוכל לקבל מענק לסמסטר הסתיו של שנת 2020 כל עוד אתה זכאי כלכלית.
  • הסרת הגבולות חלה גם על משך הזמן בו למדת בבית הספר, ולא רק על סכום הכסף שקיבלת. בעיקרו של דבר, אם היית בקדנציה האחרונה שלך לקבל סיוע כספי, חוק ה- CARES מבטיח שאתה זכאי לתקופת כהונה נוספת לפחות.

טיפים

 • משרד החינוך הפסיק את גבייתם של כל הלוואות הסטודנטים המוחלשות שנמצאות בבעלות הממשלה הפדרלית. זה כולל כל קישוט שכר וקיזוז החזרי מס של קצבאות הביטוח הלאומי. לא נדרשת ממך שום פעולה נוספת.

אזהרות

 • מאמר זה עוסק כיצד להפסיק לבצע תשלומי הלוואות סטודנטים במהלך התפרצות וירוס הקורונה אם יש לך הלוואות לסטודנטים בארה"ב. אם יש לך הלוואות לסטודנטים במדינה אחרת, ייתכן שיהיו לך אפשרויות אחרות. צור קשר עם משרת ההלוואות שלך לקבלת פרטים נוספים
  באופן ספציפי החוק משעה את תשלומי הלוואות הפדרלים לסטודנטים עד לתאריך 30 בספטמבר 2020
  באופן ספציפי החוק משעה את תשלומי הלוואות הפדרלים לסטודנטים עד לתאריך 30 בספטמבר 2020.
 • אם מישהו פונה אליך המציע להשעות את תשלומי הלוואת הסטודנטים שלך בתשלום, זו הונאה. התוכנית הממשלתית הפדרלית להלוואות סטודנטים הנמצאת בבעלות הממשלה הפדרלית היא אוטומטית ואינה דורשת כל פעולה מצדך.
 • הסובלנות האוטומטית לתשלומי הלוואת סטודנטים חלה רק על הלוואות סטודנטים שבבעלות הממשלה הפדרלית. אם יש לך הלוואה פדרלית לחינוך משפחתי (FFEL), הלוואה של פרקינס או הלוואה פרטית באמצעות מלווה מסחרי, תצטרך לעשות סידורים עם המלווה שלך.
כתב ויתור רפואי תוכן מאמר זה אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי, בדיקה, אבחון או טיפול. עליך לפנות תמיד לרופא שלך או לאיש מקצוע רפואי מוסמך אחר לפני תחילת, שינוי או הפסקת טיפול רפואי כלשהו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail