איך לשמור על מצב רוח טוב?

מצב הרוח שלך טוב יותר
ככל שאתה חושב קטן יותר, מצב הרוח שלך גרוע יותר; מצד שני, ככל שאתה חושב גדול יותר, מצב הרוח שלך טוב יותר.

יש הרבה עניינים לא נעימים שקורים בחיינו. אנחנו לא מרגישים ככה כשהיינו ילדים ולא רוצים להאמין שהדברים צריכים להיות כאלה. עם זאת, ככל שאנו מזדקנים, אנו מקבלים את הטענה בהדרגה וחושבים שהיא משמעותית. יכול להיות בגלל המצב הפיזי פחות, וגם יכול להיות בגלל הוספת החוויה. מומחה ניאו קונפוציאניזם, ד"ר קארן. מרסו אנג'לו אמר: "בחיים שלנו יש יותר מדי גורמים לא בטוחים, אתה יכול בכל עת על ידי השינוי הפתאומי לשבש את מצב הרוח. במקום להיסחף, עדיף לך לטפח במודע כמה הרגלים שמשמחים אותך ומוכנים לעזור לך להתאים את מצב רוח. סקר אמריקני על רמת האושר של אנשים שנעשה ב 22 מדינות ברחבי העולם מראה כי הרמות הגבוהות ביותר של אושר, עם 46% אירופאים חשים מרוצים מחייהם; אחריה הודו, 37% מההודים חיים בעליזות; והרמות הנמוכות ביותר של אושר הן בסין, רק 9% מהסינים חשים מאושרים. במקרה זה, איך תמיד יכול לשמור על מצב רוח טוב בחייך? לעתים קרובות זו גם בעיה.

 • היכן שיש בעיות הקשורות לחלל, התחשבות בגדול היא טובה יותר מאשר קטנה. ככל שאתה חושב קטן יותר, מצב הרוח שלך גרוע יותר; מצד שני, ככל שאתה חושב גדול יותר, מצב הרוח שלך טוב יותר. למשל, לחשוב שבייג'ינג עדיפה על מחוז צ'אויאנג; כמו כן, לחשוב שסין טובה יותר מבייג'ינג; לעולם מאשר לסין; לחשוב שהיקום טוב יותר מאשר לעולם שוב.

צעדים

 1. 1
  כשאתה מרגיש מדוכא, רק חושב על היקום, בהשוואה אליו, אנחנו קטנים, ואז פתאום מצב הרוח שלנו נאור. מה גם שאנחנו לא מרגישים שום דבר ששווה משעמם.
  ואז פתאום מצב הרוח שלנו נאור
  כשאתה מרגיש מדוכא, רק חושב על היקום, בהשוואה אליו, אנחנו קטנים, ואז פתאום מצב הרוח שלנו נאור.
 2. 2
  צלם כמה תמונות כל יום. פסיכולוגים מציעים להשתמש במצלמה כדי לצלם כמה אנשים ודברים מסביב ליומיום, כמו העצים מחוץ לחלון, פרחי הדרך, הילדים בשכונה וחתונת החבר. הקלטו את השברים האלה שנשכחים בקלות בכל עת, כשאתם מוציאים את התמונות הללו, תגלו שכל הפרטים הם זיכרונות טובים ושום דבר לא ראוי להתלונן. לכן, דרך התקדמות זו אנשים יכולים בקלות להיות מאושרים.
 3. 3
  השתתף בפעילויות קולקטיביות. אמנם להיות לבד היא גם אחת הדרכים להתאים את מצב הרוח, אל תחסוך זמן משלך למנוחה, רק שתף חלק בפעילות הקולקטיבית. טיפוס הרים, טיול, הטסת מטוס בשלט רחוק, פיקניק, מסיבה, אוהדי שירים... עודדו את עצמכם לקחת חלק פעיל בפעילויות, תוכלו למצוא את העוצמה להיות חזקים ורגועים במחזה המשותף.
 4. 4
  צפה בסרט עצוב, כמו "כשגבר אוהב אישה", כשאתה מרגיש קשה לסבול את זה, אתה יכול לבכות בקול. ואז אמור לעצמך: "ובכן זה פשוט סרט שאינו חיים אמיתיים", כדי שמצב רוחך ישתפר. זוהי שיטה של חשיבה הפוכה, אשר משמשת לעתים קרובות בפסיכולוגיה כדי לעזור לאנשים לחשוב על שאלות בפרספקטיבה.
  מוטב שתטפח במודע כמה הרגלים שמשמחים אותך ומוכנים לעזור לך להתאים את מצב הרוח
  במקום להיסחף, מוטב שתטפח במודע כמה הרגלים שמשמחים אותך ומוכנים לעזור לך להתאים את מצב הרוח.
 5. 5
  יש לחלום בהקיץ בבוקר בסוף השבוע. עקרות בית רבות יכולות יקומו מוקדם בבוקר בשבת, וללא הפסקה לעשות מטלות בית כמו ניקוי, ניקוי שירותים וכו '. הרגלים כאלה יכולים לעתים קרובות לגרום לאדם להרגיש עייף במוצאי שבת, דבר שישפיע על איכות השינה. ביום ראשון. יכול גם להניח באופן זמני את עבודות הבית הטריוויאליות האלה, בסוף השבוע בבוקר כדי להפוך חלום בהקיץ יפה. אל תאשימו את עצמכם, במקום זאת עליכם לעודד את עצמכם: "אני עובד כל כך קשה, ומגיע לי זמן לבזבז לנוח, נכון."
 6. 6
  שמור על קשר עם החברים הוותיקים שלך על ידי שליחת מיילים על בסיס קבוע. אנשים שנוהגים לנהל יומן, פשוט משרבטים על הנייר או פשוט כותבים כמה מילים שיכולות לשקף את הפסיכולוגיה התת מודעת, וכך גם הדוא"ל. וזה שולח מיילים קבוע עם חברים, לא רק יכול לעזור לך להרפות דברים, יכול גם לעזור לך להפוך את האדישות של ידידות ידי מדבר על החיים האחרונים.
 7. 7
  לאכול מדי פעם ארוחה גדולה. ארוחה גדולה של שקרי יופי בעובדה שהוא לא יכול רק ליהנות מאוכל טעים, אבל גם יכול לגרום לך להרגיש כמו שיש לך יחס מיוחד. כאשר אחד נהנה מטיפול שונה מאנשים אחרים, מצב רוחו יהפוך ללא ידיעה. בילדות כולנו עשויים לחוות ניסיון כזה: כשההורים קנו קערה יפה אשר מיועדת במיוחד עבורכם, תוכלו לאכול בשמחה יותר אוכל מהרגיל, וגם אם האוכל שלא אהבתם יהפוך ל"חמוד ".
  אתה חייב להיות מסוגל תמיד לשמור על מצב רוח טוב
  למרות שקרה הרבה עניינים לא נעימים בחיינו, כל עוד אתה מרבה להתאים לעצמך כמו מה שדיברתי לעיל, אתה חייב להיות מסוגל תמיד לשמור על מצב רוח טוב.
 8. 8
  שתו קפה תוך כדי קריאת רומן. בחרו בית קפה מפורסם, הביאו רומן שהכי מעניין אתכם לאחרונה, בחרו אחד ליד החלון, התיישבו והזמינו כוס קפה וקראו מעל קפה... כן, זה ה"פטיט בורגני "שמופיע לעתים קרובות בסרט. אבל מה זה חשוב, פשוט הרשו לעצמכם לחוות כמה סצנות רומנטיות בסרט, וגם תושפעו מהאווירה ותקבלו את הרגיעה וההנאה האמיתית.
 9. 9
  לשחות על בסיס קבוע. שחייה היא אחת התנועות הנמרצות ביותר, אך פעילות מתישה מסוג זה יכולה לאפשר לאדם להיפטר מהצרות ולמתוח את הנפש והגוף. זה גם טוב לבחור אדם ללכת לשחות. מוקף במים, שוב ניתן לרכך את מצב הרוח הרע.
 10. 10
  למרות שקרה הרבה עניינים לא נעימים בחיינו, כל עוד אתה מרבה להתאים לעצמך כמו מה שדיברתי לעיל, אתה חייב להיות מסוגל תמיד לשמור על מצב רוח טוב. למרות שמישהו פעם אומר שזו שיטת הניצחון של ה- AQ, אתה צריך גם להעדיף לעשות זאת, אחרי הכל, זה יותר משמעותי מאשר לחיות חיים קודרים.
כתב ויתור רפואי תוכן מאמר זה אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי, בדיקה, אבחון או טיפול. עליך לפנות תמיד לרופא שלך או לאיש מקצוע רפואי מוסמך אחר לפני תחילת, שינוי או הפסקת טיפול רפואי כלשהו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail