איך להישאר במצב רוח טוב?

כדי להישאר במצב רוח טוב, האזן למוזיקה אופטימית כדי להעלות את רוחך. לחלופין, נסה לצאת לטייל, מכיוון שאוויר צח יכול להגביר את מצב הרוח שלך. אם אתה מעדיף להישאר בפנים, הכין רשימת הכרת תודה על ידי הקמת 5 דקות לרשום את כל מה שאתה אסיר תודה עליו. אתה יכול גם לשפר את מצב הרוח שלך על ידי ביצוע דברים נחמדים למען אנשים אחרים, כמו לתת למישהו את המקום שלך באוטובוס. לקבלת טיפים ממחברנו הרפואי כיצד להישאר במצב רוח טוב במערכת יחסים, המשך לקרוא!

איך אני נשאר במצב רוח טוב
איך אני נשאר במצב רוח טוב?

זה אופייני להרגיש את מצב הרוח שלך מתחיל לדעוך, בין אם אתה באמצע יום עבודה ארוך או מוצא את עצמך תקוע עם מישהו שמרגיז אותך כל הזמן. או לפעמים, אתה יכול פשוט להתחיל להרגיש את ענני הסערה מרחפים מעל ראשך ללא סיבה נראית לעין, ותוהה כיצד תוכל להחזיר את אור השמש. אם אתה רוצה להיות מסוגל להישאר במצב רוח טוב, אז אתה צריך לטפח הרגלים שישאירו אותך מרוצה - ובנוסף לכך, אף פעם לא כואב לנסות כמה תיקונים מהירים "ברגע" כדי לגרום לך תרגיש מאושר יותר לא משנה היכן אתה נמצא או מה אתה עושה.

חלק 1 מתוך 2: טיפוח הרגלים שמחים יותר

 1. 1
  אל תקבל אהבה כמובנת מאליה. אם התמזל מזלכם שיש לכם מישהו מיוחד, עליכם להפוך את זמנכם יחד למשמעותי. אל תפסיק לעשות את הדברים שאתה אוהב עם האדם שאתה אוהב, לפנות זמן להגיד "אני אוהב אותך", או פשוט לבלות עם מישהו מיוחד שלך. הוכח כי היותך קרוב לאהובך וקיים יחסי גומלין חיוביים עמו או אותה גורם לאנשים להיות מאושרים יותר, לכן אל תתרומם ממריץ הרוח הברור הזה אם יש לך הזדמנות להשתמש בו.
  • אם אכן יש לך בן זוג, אז קיום יחסי מין קבועים, לפחות כמה פעמים בשבוע, הוכיח שהוא עוזר לאנשים להישאר במצב רוח טוב!
  • אתה עלול לחשוב כי, רק בגלל שהדאגות שלך קשורות לעבודה או לבית הספר, שאהובך לא יוכל לגרום לך להרגיש טוב יותר עם זה. שם אתה טועה!
 2. 2
  יש לבצע פעילות גופנית קבועה. זה ישחרר אנדורפינים שישפרו את מצב הרוח שלך. פעילות גופנית סדירה היא אחד ההרגלים החשובים ביותר שאתה רוצה לטפח. בממוצע, אתה צריך לעשות לפחות 30 דקות של פעילות גופנית ביום, אבל אתה לא צריך לעשות את אותו הדבר הישן והמשעמם כל יום. אתה יכול ללכת לרוץ שלוש פעמים בשבוע ולטייל בארבע האחרות; אתה יכול לעשות יוגה ארבע פעמים בשבוע ולתת לעצמך יום או יומיים חופשיים. רק דאגו להיות פעילים ככל האפשר בכל יום, בין אם זה אומר לעלות במדרגות במקום במעלית או ללכת במקום לנסוע.
 3. 3
  בילו זמן עם החברים שלכם. בילוי עם חברים ישמור עליכם להרגיש אנרגטיים, להתרגש מלהיות בחיים, וכמו שאתם ממש מבלים עם האנשים שאכפת להם ממכם. כמובן שאם אתה תמיד מסתובב עם חברים כשיש לך רגע פנוי, אתה באמת יכול להרגיש קצת המום וכאילו אין לך זמן לדחוס מחדש. ודא שאתה עושה זמן לראות חברים לפחות פעם או פעמיים בשבוע, אם אתה יכול. בפעם הבאה שחבריך מתחננים שתצא כשאתה מרגיש עצלן מדי או מצטער על עצמך, צא החוצה! אתה תרגיש טוב יותר מיד.
  • כמובן, אם אתה לא מרגיש את זה, אתה לא צריך להסתובב עם החברים שלך. אבל אם אתה מקדיש עדיפות גדולה יותר לבילוי עם חברים, אז הרגל זה יוביל למצב רוח טוב יותר, לטווח הארוך.
  • והיי, אם אתה מבלה עם חברים שנוטים להיות מאושרים ואוהבים צחוק, אז הם יגרמו גם לך להרגיש מאושר יותר. אם אתה מסתובב עם חבורת דבי דאונרס, אז לא תהיה בדרך למצב רוח טוב יותר.
 4. 4
  לישון מספיק. דאגו לישון לפחות 7-8 שעות ביום וללכת לישון ולהתעורר בערך באותה שעה בכל לילה כדי להיכנס לשגרה בריאה. אחת הדרכים הקלות ביותר להישאר במצב רוח טוב היא להיות במנוחה. התעוררות עם תחושת אנרגיה תגרום לכם להרגיש הרבה יותר מוכנים להתמודד עם היום ולהתרגש הרבה יותר מכל מה שלפניכם - ומסוגלים יותר להתמודד עם זה. וודאו כי השינה היא בראש סדר העדיפויות על צפייה בטלוויזיה בשעות הלילה המאוחרות או ביצוע משימות אחרות שתוכלו לשמור עד הבוקר.
  זה באמת עובד לשמירה על מצב רוח טוב וגם להיכנס למצב רוח טוב יותר
  זה באמת עובד לשמירה על מצב רוח טוב וגם להיכנס למצב רוח טוב יותר.
 5. 5
  חשבו על מחשבות חיוביות לפני השינה ואחרי שאתם מתעוררים. קרא ספר טוב או צפה בסרט מרגיש טוב ואז רשום לפני שאתה הולך לישון. נהל שיחה חיובית עם אהובך לפני שאתה נסחף. לא משנה מה שתעשה, אל תעשה שום דבר מלחיץ מדי, כמו לכתוב נייר או להרגיז, כמו לראות פשעים בחדשות הלילה, לפני שאתה נסחף, או שיהיה לך סיכוי גבוה יותר לחלומות רעים ושינה חסרת מנוחה ולהתעורר קמטים.
  • כשאתה קם, קרא ספר טוב או את מדור הספורט בעיתון. כמו כן, תן לעצמך כמה דקות של שקט לפני שתפעיל את הטלפון או המחשב; זה יעזור לך להרגיש כאילו אתה נוכח ברגע שלפני שאתה באמת מתחיל את היום שלך.
  • נסו להקטין את כמות החדשות השליליות שאתם צורכים באופן כללי. אל תכוון אירועים מרכזיים, אך אל תצרוך כל הזמן חדשות שליליות. מידע שלילי נוטה להיות בלתי נשכח יותר, והוא יכול להשפיע על הרגשתך במהלך היום שלך.
  • נסו להקטין גם את כמות המדיה החברתית בה אתם משתמשים. יותר מדי זמן ברשתות החברתיות יכול לגרום לך להשוות את חייך לאחרים. מכיוון שלרוב המדיה החברתית מציגה את החלקים הטובים ביותר בחייהם של אנשים אחרים, צריכת כמות גדולה מדי עלולה לגרום לך להרגיש רע מיותר לגבי חייך.
 6. 6
  קבעו לוח זמנים לאכילה בריאה. אם אתם רוצים להישאר במצב רוח טוב, עליכם להקפיד לאכול שלוש ארוחות בריאות ומגוונות מדי יום. התחל עם ארוחת בוקר בריאה, שיכולה להכיל חלבונים רזים כמו הודו וירקות בריאים כמו תרד, ואל תדלג על הארוחה הזו לא משנה מה. קח חטיפים קלים לאורך כל היום, כמו יוגורט או פירות, כדי לשמור על אנרגיות, והימנע מאכילת יתר או מעבר של יותר משלוש שעות בלי לאכול לפחות משהו קטן. רמות האנרגיה שלך משפיעות על מצב הרוח שלך, וחשוב שיהיו לך ארוחות קבועות ובריאות כדי להרגיש מהירות.
 7. 7
  מימה. אתה עלול להתחיל להרגיש פחות מאושר מכיוון שאתה נהיה רדום כתוצאה מאי שתייה מספקת. שתיית כוס מים תעיר את נפשכם וגופכם באופן מיידי. דאג לשתות בכל פעם שאתה מרגיש צמא. הגוף שלך יידע אותך בכל פעם שאתה מרגיש קצת מיובש.
 8. 8
  פנה זמן לתשוקה שלך. בין אם אתה עובד על הרומן שלך או אוהב לפסל, דאג לתת לעצמך מספיק זמן להמשיך את התשוקה שלך במהלך השבוע, גם אם זה מרגיש שיש לך מיליון דברים אחרים שקורים. בסופו של יום, לעשות את מה שאתה באמת אוהב יגרום לך להרגיש טוב יותר מאשר לעשות את מה שאתה באמת צריך לעשות, ואם אתה רוצה להיות אדם מאושר שמסוגל להישאר במצב רוח טוב, אז אתה חייב תפנה זמן למה שאתה באמת אוהב.
 9. 9
  להתנדב. מתן זמן באופן קבוע בהחלט יגרום לכם להישאר במצב רוח טוב לעיתים קרובות יותר. אתה תרגיש טוב לעזור לאנשים, בין אם אתה עוזר למבוגרים ללמוד לקרוא, לנקות פארק מקומי או להתנדב במטבח מרק. עזרה לאנשים ולהפוך אנשים אחרים למאושרים יותר באופן קבוע, גם כן יעשו אותך מאושר יותר.
 10. 10
  להרהר. קח רק 10 דקות מהיום שלך כדי למצוא מושב נוח בחדר שקט, התמקד בנשימה שלך, והרגיש שכל אחד מאיברי הגוף שלך נרגע, אחד בכל פעם. התמקד רק בנשימתך העולה פנימה והחוצה מגופך ותן לשאר מחשבותיך להתמוסס. ההרגל לעשות מדיטציה מדי בוקר, ערב או כל מה שאתה מרגיש כאילו הוכח כמסייע לאנשים להישאר במצב רוח טוב.
  • ישנן מספר אפליקציות לסמארטפונים הזמינות להדריך ולזמן את המדיטציות שלך. אלה יכולים להיות מועילים במיוחד אם אתה חדש במדיטציה.
  • אם מדיטציה היא לא הקטע שלך, אתה יכול גם לנסות יוגה, אשר יכולה גם לעזור לך להתמקד, להירגע ולחיות חיים מאושרים יותר.
 11. 11
  הכינו תוכנית לעתיד. אף על פי שאולי אין לך מצב רוח טוב רק בגלל שלא ישנת מספיק או מסיבה אחרת שניתן לטפל בה די בקלות, יתכן שלא תוכל להישאר במצב רוח טוב מכיוון שאינך מרגיש תחושת הישג או הגשמה. הגדרת מטרה, אפילו מטרה קטנה, יכולה לעזור בהגברת ההערכה העצמית שלך.
  • אם אתה חושב שיש סיבות עיקריות שאתה מתקשה להישאר מאושר, כמו עבודה ללא מוצא או מערכת יחסים קשה, נסה להגדיר מטרה לבצע שינוי משמעותי. לאחר מכן, חלק את המטרה הגדולה שלך לפעולות קטנות יותר והתמקד בפעולה אחת בכל פעם. בכל פעם שתשלים אחת, תרגיש קצת יותר טוב ותהיה קצת קרוב יותר למטרה שלך.
  לקבלת טיפים ממחברנו הרפואי כיצד להישאר במצב רוח טוב במערכת יחסים
  לקבלת טיפים ממחברנו הרפואי כיצד להישאר במצב רוח טוב במערכת יחסים, המשך לקרוא!
 12. 12
  אל תתנו לדברים הקטנים להגיע אליכם. הרבה אנשים מאבדים את מצב הרוח הטוב שלהם כי הם מתעצבנים על דברים כמו לאבד את המטריות שלהם, לקיים אינטראקציה גרועה עם עמית לעבודה או להיות תקועים בתנועה. בטח, הדברים הקטנים האלה מעצבנים לבד, אבל אתה צריך ללמוד להזכיר לעצמך שבטווח הארוך, אף אחד מהדברים האלה לא באמת ישנה לך. התמקדו באושר של התמונה הגדולה ולמדו לומר, "ובכן, זה לא היה נהדר, אבל זה לא הולך להרוס לי את מצב הרוח!"
  • נדרש תרגול כדי להיות כל הזן ולא לתת לעולם החיצון להגיע אליך. אם אתה זקוק לזמן, קח זמן להבין מה קרה, ראה כיצד תוכל ללמוד מכך, ואז המשך הלאה.

חלק 2 מתוך 2: הרמת מצב הרוח שלך ברגע זה

 1. 1
  האזן למוזיקה מרוממת. זה אולי נשמע מובן מאליו מכדי לעבוד, אבל באמת, להקדיש כמה דקות ביום להפעלת המוזיקה האהובה עליך כשאתה מרגיש שאתה מקבל עצבני יכול לעשות את ההבדל הגדול. בין אם ההגדרה שלך למוזיקה מרוממת רוח היא רוד סטיוארט או פיטבול, פוצץ את הריבות שלך - או השתמש באוזניות שלך - ותראה כמה אתה מרגיש טוב יותר אחר כך. אם תשיר יחד או אפילו תתפרץ בספונטניות בריקוד, תרגיש מאושר עוד יותר מהר!
 2. 2
  רשמו את מחשבותיכם. בין אם יש לכם יומן או בלוג, ההרגל לרשום את מחשבותיכם לפחות כמה פעמים בשבוע יכול לעזור לכם להישאר במצב רוח טוב יותר. יומן מאפשר לכם זמן שקט ומאפשר לכם לשקף את הדברים שקרו לכם כדי שלא תרגישו מוצפים מהם אחר כך. זה עוזר לך להתמקד במה שחשוב לך ומאפשר לך לשכוח מהטלפון שלך, מהפייסבוק שלך או מכל הסחות דעת אחרות בחייך בזמן שאתה מתמקד בדברים החשובים לך באמת.
 3. 3
  עשה משהו שדחית. אולי הרגשת שמצב רוחך מתפוגג מעט מכיוון שדחית את ההתנצלות בפני אותו חבר, מתקשר לרכז החתונה ההוא, מנקה את החדר שלך, כותב את התזכיר הזה, או סתם עושה משהו שנדף לך כבר כמה ימים. למרות שאתה אולי חושש מזה, ברגע שאתה עושה את זה, אתה תרגיש מאושר יותר! אתה תופתע מההבדל שזה עושה במצב הרוח שלך.
 4. 4
  שנה את השגרה שלך. לעשות את אותם הדברים או להיות באותה סביבה כל יום יכול להוביל לדברים בחיים שלך להרגיש עומדים. ביצוע שינויים קטנים אפילו בשגרה שלך, כגון ניסיון מסלול חדש לעבודה או סידור מחדש של הרהיטים שלך, יכול לעזור להרים את מצב הרוח ולהוסיף גירוי נפשי חדש בחייך.
 5. 5
  בילו זמן עם חיית המחמד שלכם. אם אתה בבית ומרגיש מצב רוח רע שמתחיל, או אם אתה רק רוצה לפתח הרגלים חיוביים, בילוי זמן איכות עם חיית המחמד שלך יגביר את מצב הרוח שלך באופן מיידי. רק להקדיש כמה דקות להתכרבל וללטף את יקירכם בהחלט יכול לעודד אתכם. ואם אין לך חיית מחמד אבל אתה מכיר מישהו שכן, הסתובב עם החבר שלך ועם הקריטרי החיבוק שלו.
 6. 6
  להיות נוכח. לחיות ברגע על בסיס יומיומי יכול באמת לעזור לך להישאר במצב רוח טוב. במקום לדאוג לדבר הזה שאמרת לחברך לפני שבועיים או להדגיש את הפרויקט הזה שתגיע בשלושה חודשים, התמקד בכל מה שאתה עושה ותתן את האנרגיה ותשומת הלב אליו. כשאתה נמצא עם החברים שלך, תן לכולם את תשומת הלב שלך. אם אתה קורא ספר, הניח את הטלפון שלך. אם אתם הולכים, שימו לב לבתים סביבכם במקום לדאוג. לחיות ברגע כזה ישפיע מאוד על מצב הרוח שלך.
  אם אתם רוצים להישאר במצב רוח טוב
  אם אתם רוצים להישאר במצב רוח טוב, עליכם להקפיד לאכול שלוש ארוחות בריאות ומגוונות מדי יום.
 7. 7
  עשו מעשה חסד אקראי. עשיית דברים טובים עבור אנשים אחרים תגרום לך להרגיש טוב. בין אם אתה אוסף ארוחת צהריים לחבר חולה, עושה מטלות נוספות לאמא שלך, או עוזר לשכן להשקות את הדשא שלה, רק לקחת את הזמן לדאוג לעזור למישהו אחר יעזור לך לצאת מחוץ לראש שלך, ולמעשה יגרום לך מרגיש מאושר יותר.
 8. 8
  לצאת להליכה. אם אתם מרגישים את עצמכם פתאום זועפים או עצובים, צאו החוצה לטיול. רק הליכה של עשרים דקות תעלה את מצב הרוח שלך, תתן לך אוויר צח, תאפשר לך לבלות קצת זמן באור השמש ותגרום לך להרגיש אנרגטית יותר לכל משימה שעומדת לפניך. אל תחשוב שאתה עסוק מדי לטיול - למישהו יש זמן רק כמה דקות של הליכה בחוץ, וזה מובטח כדי לגרום לך להרגיש מאושר ואת פרודוקטיביים יותר.
  • אחת הסיבות שאולי אינך שוהה במצב רוח טוב היא רק בגלל שאתה עובד כל היום. הוכח שפעילות גופנית משפיעה באופן ישיר על מצב הרוח שלך, אז קום ותנוע.
 9. 9
  קח הפסקה. כן, אתה מקליד לעבודה כבר 4 שעות ברציפות ופתאום מרגיש שאתה לא יכול לנשום והנשמה שלך מתרסקת. זה טבעי לחלוטין. עכשיו, עשה משהו בנידון על ידי הפסקה, בין אם זה אומר לשוחח עם עמית לעבודה, להתקשר לאמא שלך, לטייל בחוץ כדי לקבל קפה או לעשות עשר דקות של יוגה. פשוט תפסיק לעשות את מה שעשית, וכשתחזור למשימה שלך, תרגיש ערני יותר ומוכן יותר לחזור לעבודה שלך.
 10. 10
  חברתי (עם כל אחד). למרות ששיחה עם החברים שלך כשאתה מרגיש נמוך היא אפשרות נהדרת, הם לא תמיד יהיו בסביבה. אבל חברתיות עם כל אחד, בין אם אתה לוקח כמה דקות לשאול את עמיתך על סוף השבוע שלו ובין אם אתה משוחח עם הבריסטה בבית הקפה האהוב עליך, תעלה את מצב הרוח שלך. רק לצאת לשם ולדבר עם אנשים יגרום לך להרגיש פחות בודד ומבודד, וימנע ממך להיות במטה. עליכם להפוך את זה לחלק משגרת חייכם, במיוחד אם העבודה שאתם מבצעים לא מאפשרת לכם להתרועע יותר מדי.
 11. 11
  הכינו רשימת הכרת תודה. אם אתה מרגיש שמצב הרוח הטוב שלך הולך ונמוג, הוצא פיסת נייר והשקיע 5-10 דקות בכתיבת כל הדברים שאתה אסיר תודה עליהם. זה יכול להיות כל דבר מהבריאות שלך לחנות הגלידה המדהימה שממול. המשך לכתוב, לא משנה כמה קטן או טיפשי אתה חושב שהדבר שאתה אסיר תודה עליו הוא. לאחר שתסיים את הרשימה שלך, קרא אותה - בדוק אם אתה יכול למנוע מעצמך לחייך! זה יהיה בלתי אפשרי.
 12. 12
  גע בבהונות שלך. פשוט קם והתכופף כדי לגעת בהונות למשך כמה שניות - אתה לא צריך להגיע אליהם בפועל. פעולה זו מעירה את הירכיים, שם הרבה אנשים מאחסנים את המתח שלהם, במיוחד אם הם ישבו זמן מה, ויגרמו לכם להרגיש מאושרים יותר. ברגע שתגיע לשם, התגלגל לאט, חוליות אחת בכל פעם, ותרגיש שההשקפה שלך משתפרת.
 13. 13
  צא לדרך בנתיב הזיכרון. אם אתה זקוק להגברת מצב הרוח, שלף אלבום ישן או אפילו גלול בתמונות הפייסבוק המוקדמות ביותר שלך. זה יגרום לך לחייך או אפילו לצחוק כשאתה חושב על תקופות ישנות, וימנע ממך להתעצבן או להיות עצוב. יחד עם זאת, עליך להציג את התמונות שלך באופן בולט, בין אם הן על המקרר שלך או על השולחן שלך, כי לראות אותם באופן קבוע ולחשוב על כל הזיכרונות הנהדרים שלך מובטח לגרום לך להרגיש מאושר יותר, ולהישאר מאושר על בסיס קבוע..
  אחת הדרכים הקלות ביותר להישאר במצב רוח טוב היא להיות במנוחה
  אחת הדרכים הקלות ביותר להישאר במצב רוח טוב היא להיות במנוחה.
 14. 14
  סמן אירוע מתקרב בלוח השנה שלך. האם יש קונצרט שאתה באמת מצפה אליו בעוד שלושה שבועות? אחותך מבקרת אותך בחודש הבא? האם החבר הכי טוב שלך מתחתן בסוף הקיץ? הצבת אירועים שאתה באמת מצפה להם בלוח השנה שלך תגרום לך לחשוב מחשבות מאושרות יותר על מה שעומד לפנינו, ותשמח אותך יותר גם על ההווה.
 15. 15
  תודה למישהו. קח את הזמן להודות לאנשים על מה שהם עשו למענך, לא חשוב כמה המעשה ייראה קטן. זה יגרום להם להרגיש טוב יותר, ויגרום לך להרגיש מאושר יותר בתהליך. אתה יכול אפילו לכתוב כרטיסי "תודה" כדי להראות את הערכתך לכל הדברים שאנשים עשו בשבילך. לקחת את הזמן לעשות את זה יהפוך אותך לאדם אסיר תודה יותר ויעשה אותך מאושר על בסיס יומי.

טיפים

 • צפה או עשה משהו מצחיק. צחוק יכול להעלות את רוחך באופן מיידי!
 • האזן לשירים, צפה בטלוויזיה או בסרט שמח שאתה אוהב.
 • כשאתה מרגיש למטה, דמיין את עצמך כדמות חופשית מסרט, שלא לוקח את החיים כל כך ברצינות.
 • תעשי משהו מטורף. לרקוד בחושך. צורחים בקול רם ככל האפשר. אכל קערה גדולה של משהו שאתה יודע שאסור לך. דבר אל הקיר. לך קנה חתול (אבל רק אם אתה מוכן להתחייבות של 12+ לחיות מחמד). הצטרף למועדון. להקים להקה. תעשי משהו מטורף שלעולם לא היית עושה... ופרץ האנרגיה הפתאומי יכול להרים אותך
 • תחשוב על גלידה, צא לטיול, ראה דברים חדשים, מרגיש כמה אתה בר מזל בהשוואה להרבה בני אדם.
 • צאו לריצה / ריצה של 15 דקות, ואז התקלחו יפה, ובחרו סרט חדש לצפייה!
 • חיוך. מחקרים מראים כי חיוך, גם אם אינך מאושר באמת, יכול להגביר את מצב הרוח שלך ולגרום לך לחייך באמת.
 • היו אופטימיים מאוד. חפש את הדבר הטוב והחיובי ביותר בכל סיטואציה. זה יגרום לך להרגיש נהדר.
 • הכינו רשימת "מטלות". זה יכול לנוע בין דברים שאתה צריך לקנות, אנשים שאתה צריך לפנות אליהם, או סתם משימות פשוטות לסיום לפני שהיום נגמר. זה תמיד מספק לבדוק את הדברים.
 • ערוך רשימה של כל הדברים בחייך שאתה אסיר תודה עליהם. הם יכולים להיות גם מטופשים וגם רציניים.
 • תן מחמאות. כולם אוהבים לקבל אותם ולשתף בחיוב ישמור עליכם במצב רוח מזהיר.

שאלות ותשובות

 • מה אני עושה כשהחבר שלי לא ידבר איתי לעניין פשוט לריב?
  למד לתת לדברים הקטנים להחליק לפעמים, במיוחד אם זה לא כל כך חשוב בנושא.
 • אני נכנס לקרבות עם המשפחה שלי וזה מרגיז אותי. איך אני מגיע למצב רוח טוב?
  גלה על מה הקרבות ונסה לפתור את הבעיה, או מצא דרך להימנע מלחימה. אם הם גורמים לבעיות, הבחירה הטובה ביותר היא להסיר את עצמך מהם.
 • איך אני נשאר במצב רוח טוב?
  נסה לחשוב מחשבות חיוביות. זה באמת עובד לשמירה על מצב רוח טוב וגם להיכנס למצב רוח טוב יותר.
 • האם יש דרך קלה למנוע מכעסים לפגוע במשפחתי ובאנשים סביבי?
  היכנס לחדר וצרח בכרית או במשהו כדי לתת ללחץ לרדת, ואז נשום ודיבר עם עצמך בחיוב עד שאתה מרגיש פחות כעס.
 • איך אני יכול להיות במצב רוח טוב כאשר האחים הצעירים שלי תמיד מפריעים לי?
  הם כנראה משועממים והם רוצים לבלות איתך. בואו לפעילות מהנה שכולכם יכולים לעשות יחד. אם אתה לא רוצה לעשות את זה, בוא במשהו מהנה בשבילם לעשות לבד.
 • האם ללבוש משהו צבעוני ישמור עלי מצב רוח טוב?
  כן, כל עוד זה משהו נוח שגורם לך להרגיש ביטחון. אחרים גם בדרך כלל יגיבו לטובה גם לצבעים הבהירים.

תגובות (9)

 • nphillips
  זה העלה את רוחי ועוזר לי לעשות זאת כל יום.
 • summer20
  מאמר זה ממש מועיל. יש כמה טיפים מעולים. תודה רבה על המאמר הנחמד הזה.
 • myron54
  מספר 1. אהבתי שהרשימה הייתה די נרחבת. להיות במצב רוח טוב יותר (או לשנות אותו) לעתים קרובות דורש זמן מה. ככל שמישהו שוקל יותר ויותר דרכים להרגיש טוב יותר, כך הסיכוי שיכול להתרחש שינוי מומנטום. # 2. תמונות הפסטל היו נחמדות. תודה.
 • bart31
  כל התוכן נראה בדיוק כמו עניין מזדמן ופשוט.
 • zemard
  זה עשה לי את היום, גרם לי לחייך, והעניק לי השראה רבה. יש לי לפעמים כמה בעיות ובאמת פשוט לעבוד על זה לבד, וזה קשה ויכול להיות לא בריא לעשות את זה לבד. זה עוזר לגרום לעצמי להגיע לאחרים יותר, וזה גרם לי להבין בצורה ברורה יותר שזה כבוד שיש אנשים שנמצאים בשבילך.
 • noah53
  זה גורם לאדם להרגיש חי.
 • cookcallum
  גדול. אני אעשה אותם מעכשיו.;)
 • dcorkery
  שלבי פעולה קלים לביצוע.
 • lambert13
  רכשתי חיית מחמד בשבילי. חיפשתי לעצמי כמה תחביבים!
כתב ויתור רפואי תוכן מאמר זה אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי, בדיקה, אבחון או טיפול. עליך לפנות תמיד לרופא שלך או לאיש מקצוע רפואי מוסמך אחר לפני תחילת, שינוי או הפסקת טיפול רפואי כלשהו.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות תמיד במצב רוח טוב?
 2. איך יש ויברציות טובות?
 3. איך להיות עליז?
 4. איך להירגע כשאת כועסת?
 5. איך להירגע במהירות?
 6. איך להירגע כשאתה נסער?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail