איך להיות שמח?

כדי להיות מאושרים יותר, חייך מתי שאתה יכול - גם אם לא בא לך - להזמין אנשים לדבר איתך ולשחרר אנדורפינים שגורמים לך להרגיש טוב. אם אי פעם אתה מתחיל להרגיש שלילי, קח נשימה עמוקה, זכור שאתה חזק וחכם, ואמר לעצמך שאתה יכול לעשות את זה. בנוסף, תוכלו להפוך את כל יום לשמח יותר על ידי כך שאתם מעריכים את הדברים הקטנים שאתם חווים, כמו לראות פרח פורח או לצחוק על סרטון מצחיק. כדי להיות מאושרים יותר בטווח הארוך, נסה להגדיר יעדים גדולים שדוחפים את אזור הנוחות שלך. המשך לקרוא לטיפים להכרת חברים ולהפוך לאופטימיים יותר!

איך אוכל להרגיש מאושר תמיד
איך אוכל להרגיש מאושר תמיד?

אושר הוא מטרה נהדרת להיות, וזה משהו שתצטרך לעבוד אליו כל יום. להיות מאושר זה לא משהו שאתה משיג ואז אתה מחזיק - זה סדרה של החלטות שאתה מקבל מדי יום. התחל בטיפוח חיוביות בחייך וחיים חייך באופן שמרגיש לך נכון. בנוסף, בילו זמן עם אנשים חיוביים, התחברו עם אחרים ותמכו בגוף ובנפש בריאים. עם זאת, זכור כי מחלות נפש כמו דיכאון יכולות להקשות על שמחה ללא טיפול של ספק בריאות הנפש.

שיטה 1 מתוך 4: יצירת חשיבה חיובית

 1. 1
  הביע תודה על הדברים הטובים בחייך. להיות אסיר תודה על הדברים שיש לך יכול לשנות את חייך. זה עוזר לך להתמקד במה שקורה טוב, כך שיש לך פחות סיכוי לחוש דיכאון על חייך. קח 1-2 דקות להתענג על רגעים חיוביים. בנוסף, תודה לאנשים כשהם עושים דברים נחמדים בשבילך.
  • ערוך יומן תודה או רשום 3-5 דברים שאתה אסיר תודה עליהם בכל יום.
  • רשימת התודה שלך עשויה לכלול את "החתול שלי", "עבודה שאני אוהב", "החבר הכי טוב שאוכל להתקשר אליו בכל עת", "מיטה נעימה" ו"אוכל טוב לאכול ".
  • כשאתה מרגיש למטה, הסתכל אחורה על רשימת התודה שלך כדי לעזור לך להרגיש טוב יותר.
 2. 2
  החלף מחשבות שליליות בשיחה עצמית חיובית. מחשבות שליליות יכולות להקשות על תחושת השמחה, אך ניתן לשנות אותן. כשאתה מבחין במחשבות שליליות, אתגר את הדיוק שלהן. לאחר מכן, החלף את המחשבה במחשבה חיובית או ניטרלית. בנוסף, אמור לעצמך הצהרות חיוביות לאורך כל היום שלך.
  • נניח שאתה תופס את עצמך חושב "אני כל כך מכוער." אולי תחליף את המחשבה הזו ב"אני לא יכול להיות מכוער כי כל אחד יפה בדרכו ", או" אני ייחודי וזה עושה אותי יפה ".
  • השתמש באישורים חיוביים כמו "אני יכול לעשות את זה", "אני מספיק" או "אם אנסה, אני כבר מצליח".

  טיפ: דבר עם עצמך באותו אופן שבו היית מדבר עם החבר הכי טוב שלך. למשל, אם חברך פישל במצגת בעבודה, סביר להניח שתגיד משהו כמו: "הדברים האלה קורים לפעמים. אתה תעשה טוב יותר במצגת הבאה שלך."

 3. 3
  החמיאו לעצמכם לפחות פעם ביום. התמקד במה שאתה עושה היטב על ידי מתן מחמאות קבועות. ציין את התכונות הטובות ביותר שלך, חגג את הכישרונות שלך והכיר את ההישגים שלך. זה יעזור לך לחשוב חיובי על עצמך.
  • אמור, "התלבושת הזו נראית לי נהדר", "עשיתי עבודה מדהימה במצגת ההיא", "אני כותבת כל כך נהדרת" או "אני אוהבת שאני כל כך חומלת".
 4. 4
  תפסיק להשוות את עצמך לאנשים אחרים. כל אחד נמצא בדרכו שלו, אז זה לא הוגן מבחינתך למדוד את ההתקדמות שלך על ידי הסתכלות על מה שאחרים השיגו. אל תדאג מה אנשים אחרים עושים. במקום זאת, השווה את עצמך למקום בו היית בעבר. זה יעזור לך לראות כיצד אתה מתקדם.
  • לדוגמא, אל תדאג אם נראה שכל החברים שלך נמצאים רחוק יותר בקריירה שלהם. הזמן שלך יבוא. במקום זאת, השווה את ההתקדמות שלך למקום בו היית בשנה שעברה.
 5. 5
  חפש משהו חיובי כשאתה נתקל במכשול. קשיים ותקלות הם חלק מהחיים, ואף אחד לא חסין מהם. כאשר אתה נתקל בבעיה, עשה כמיטב יכולתך למצוא רירית כסף. זה יכול לעזור לך להרגיש טוב יותר כרגע ועשוי לעזור לך לצמוח מהחוויות שלך.
  • למשל, נניח שאיבדת את עבודתך. זו חוויה קשה באמת, אך ייתכן שתתמקד בה כהזדמנות להחליף קריירה.

  וריאציה: החיים מביאים לפעמים חוויות כואבות מאוד, כמו מוות של חיית מחמד. אינך צריך למצוא משהו טוב במצבים אלה. קח את הזמן שלך להתאבל, והביע את רגשותיך כדי לעזור להם לעבור.

 6. 6
  השתמש במיינדפולנס כדי לעזור לך להתמקד בהווה. השהייה על העבר שלך ולחץ על העתיד יכולה להשפיע לרעה על מצב הרוח שלך. להיות מודע יכול לעזור לך להישאר מרוכז בהווה, כך שתמנע מחשבת יתר מיותרת. להלן מספר דרכים לשים לב:
  • מדיטציה במשך 10 דקות.
  • לעסוק בחמשת החושים שלך.
  • לעשות רק דבר אחד בכל פעם.
  • התמקדו באיך שרגליכם נעות על הקרקע.
איך אוכל להיות מאושר שוב אחרי הפסד
איך אוכל להיות מאושר שוב אחרי הפסד?

שיטה 2 מתוך 4: להיות העצמי הטוב ביותר שלך

 1. 1
  חיה על פי הערכים האישיים שלך. התעלמות מאמונות הליבה שלך יכולה לגרום לך להרגיש מצוקה או סכסוך. גלה את הערכים האישיים שלך על ידי רשימת הדברים החשובים לך, זיהוי זמנים שבהם הרגשת מאושר באמת, והחליט מה אתה באמת רוצה בחיים. לאחר מכן, התאם את אורח החיים שלך לערכים שלך כך שתוכל להיות האדם שאתה רוצה להיות.
  • למשל, ייתכן שתעריך עזרה לאחרים ויצירתיות. כדי ליישר קו עם ערכים אלה, תוכלו לבחור בקריירה בתחום סיעוד וצבע כתחביב. בנוסף, ייתכן שתקבל החלטות מצפוניות כדי שלא תפגע באחרים.
  טיפ מומחה

  זהה את מה שאתה מחפש בחייך; יש אנשים שקוראים לזה מטרת חייך. אדם דורסי, פסיכולוג מורשה, אומר: "צורת האושר הקיימת ביותר היא יצירת חיים משמעותיים. קח את הזמן להבין את מטרת חייך או להתקדם לכאן אם אינך יודע מהי. הערכים שלך והעוצמות שלך הם מדריך טוב כלפי להבין מטרת חייכם. שאלון מקוון חינם מבוסס על העבודה של אוניברסיטת זליגמן מרטין ד"ר של פנסילבניה ואוניברסיטת פיטרסון כריסטופר ד"ר של מישיגן הוא משאב נהדר. ניתן למצוא אותו במכון VIA על www תווים.viacharacter.org.

 2. 2
  בצע לפחות פעילות אחת שאתה נהנה מדי יום. בילוי כל יום עוזר לכם ליהנות יותר מחייכם. ערכו רשימה של פעילויות שגורמות לכם להרגיש מאושרים. לאחר מכן, קבעו זמן כל יום לעשות משהו ברשימה שלכם. זה יכול לעזור לך ליהנות מהחיים יותר ויכול לעזור לך להיות האני הטוב ביותר שלך.
  • למשל, לעסוק בתחביב, לבלות עם חבריך, לשחק משחק לוח, ללכת עם חיית המחמד שלך, להתרחץ, לקרוא ספר, לראות סרט, ללכת להופעה או לנסות מתכון חדש.
  • אם יש משהו שתמיד רצית לעשות, נסה אותו! למשל, השתתף בכיתה כדי ללמוד כיצד לצייר או צפה בהדרכות מקוונות כדי ללמוד כיצד לרקוד.
 3. 3
  זהה את נקודות החוזק שלך שיעזרו לך לקבל ביטחון עצמי. קל יותר להרגיש מאושר אם אתה גאה במי שאתה, והכרה בחוזקות שלך יכולה לעזור. ערכו רשימה של הכישרונות, הכישורים והידע שלכם. לאחר מכן, בדוק את זה לעיתים קרובות כדי לעזור לך לזכור כמה אתה מדהים.
  • נקודות החוזק שלך עשויות לכלול דברים כמו פתרון בעיות במתמטיקה, כתיבה, שירה או תחרות באתלטיקה. בנוסף, ייתכן שיש לך כישורי אנשים, מיומנויות אנליטיות או כישורי חשיבה ביקורתיים. באופן דומה, ייתכן שאתה מאוד יצירתי או מסוגל לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשים.
 4. 4
  עבוד על שיפור חולשותיך כדי שתוכל להתגבר עליהן. לכולם יש חולשות, אז אל תרגישו רע עם שלכם. אם חולשותיך מטרידות אותך, נסה לשפר אותן על ידי לימוד מיומנויות חדשות או ניסיון משהו אחר. עם הזמן, אולי תוכל לשפר את עצמך.
  • למשל, נניח שיש לך בעיה עם הדיבור בציבור. אתה יכול להצטרף לטוסטמסטרס או לקחת שיעור אלתור כדי להשתפר בזה.
  • באופן דומה, אתה עלול להיות לא מרוצה מרמת הכושר שלך. כדי לשפר את עצמך, תוכל להתחיל תוכנית אימונים.
 5. 5
  הביעו את רגשותיכם כדי שלא יתקעו בבקבוק. הרגשות שלך חשובים במיוחד, אז אל תנסה להסתיר אותם. התעלמות מהרגשות שלך יכולה לגרום להם להיות אינטנסיביים יותר. במקום זאת, בחר דרך בריאה לשחרר את הרגשות שלך. להלן מספר אפשרויות:
  • לדבר למישהו.
  • כתוב ביומן.
  • לעשות משהו יצירתי.
  • תרגיל.
 6. 6
  בזב את הכסף שלך על חוויות ולא על דברים. לקנות משהו שאתה באמת רוצה זה כיף, אבל זה לא יוביל לאושר מתמשך. חוויות מביאות לך יותר שמחה מפריטים, אז השתמש בכסף ההוצאות שלך כדי לשלם עבור פעילויות או טיולים מהנים. להנאה רבה יותר, עשה דברים עם אנשים שאכפת לך מהם.
  • למשל, אתה יכול לבחור משחק מיני גולף על פני חולצה חדשה.
  • אתה עדיין צריך לקנות פריטים שאתה צריך, כמו מחשב לבית הספר או שטיפת פנים כדי לשמור על ניקיון העור. אל תרגישו אשמים בקנייתם של פריטים מסוג זה.
איך לומדים להיות מרוצים ממה שיש לך
איך לומדים להיות מרוצים ממה שיש לך?

שיטה 3 מתוך 4: בניית מערכת תמיכה

 1. 1
  הקף את עצמך באנשים חיוביים. בילוי עם אנשים חיוביים יכול להגביר את מצב הרוח שלך. זהה את האנשים בחייך שגורמים לך להרגיש מרומם, ואז בילה איתם יותר זמן. הזמן אותם לבלות אחד על אחד, לשלוח להם הודעות טקסט ולארגן איתם טיולים קבוצתיים.
  • אל תרגיש כאילו אתה צריך לחתוך חברים או משפחה שהם שליליים. במקום זאת, פשוט הקדישו זמן רב יותר עם החברים והמשפחה החיוביים שלכם.
 2. 2
  התחבר לאחרים כדי שתרגיש חלק מהקהילה שלך. בני אדם זקוקים לקהילה, כך שהימצאות סביב אחרים עוזרת לך להרגיש מאושר יותר. התמקדו בקשר עם האנשים סביבכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי התייחסות אליהם, מציאת בסיס משותף או הזדהות עם מה שעובר עליהם.
  • למשל, חפש דברים שמשותף לך עם אנשים, גם אם אתה נראה כמו אנשים שונים מאוד. שניכם עשויים ליהנות מספרים, טבע או מאותה תוכנית טלוויזיה.
 3. 3
  הצטרף למועדון או מפגש שקשור לתחומי העניין שלך כדי להכיר חברים. אם אתה רוצה יותר אנשים בחיים שלך, עבור למועדון או לאירועי מפגש כדי לבלות סביב אחרים. חפש מועדון שמתמקד בתחומי העניין שלך. ואז, הכירו את האנשים שאתם פוגשים כדי שתוכלו להיות חברים.
  • לדוגמה, ייתכן שתחפש מועדון שקורא ספרי מדע בדיוני או קבוצת מפגש עבור אנשים שאוהבים לצייר.

  טיפ: לוקח זמן עד שהחברות מתפתחת, אז אל דאגה אם אתה לא מתחבר לאנשים בהתחלה. המשיכו ללכת למועדון או לאירועי מפגש, ובסופו של דבר תוכלו להתיידד עם אנשים.

קל יותר להרגיש מאושר אם אתה גאה במי שאתה
קל יותר להרגיש מאושר אם אתה גאה במי שאתה, והכרה בחוזקות שלך יכולה לעזור.

שיטה 4 מתוך 4: טיפול בנפש ובגוף

 1. 1
  יש לישון לפחות 7-9 שעות בכל לילה כך שתהיו מנוחים היטב. תחושת עייפות יכולה להשפיע לרעה על מצב הרוח שלך. בנוסף, זה מקשה עליכם לחיות את חייכם הטובים ביותר. כדי לוודא שאתה מרגיש הכי טוב שלך, פעל לפי לוח השינה שיעזור לך להירדם בקלות. בנוסף, השתמש בשגרת שינה כדי לעזור לך ללכת לישון מהר יותר.
  • שגרת שינה טובה עשויה לכלול מקלחת חמה, החלפת פיג'מה וקריאת פרק בספר במיטה.
 2. 2
  אכלו תזונה בריאה ומאוזנת כך שגופכם מוזן. חומרים מזינים נותנים לך אנרגיה, כך שאכילה טובה עוזרת לך להרגיש הכי טוב שלך. אכלו תוצרת טרייה, חלבונים רזים ופחמימות מורכבות שיעזרו לכם להישאר בריאים. בנוסף, חתוך מזון מעובד וחטיפים ממותקים מכיוון שהם קלוריות ריקות.
  • חלבונים רזים כוללים עוף, דגים, הודו, טופו, אגוזים ומוצרי החלפת בשר.
  • פחמימות מורכבות כוללות מאכלים כמו ירקות עמילניים ודגנים מלאים.
 3. 3
  התעמל 30 דקות מדי יום למצב רוח חיובי ולגוף בריא. תרגיל משחרר אנדורפינים, שגורמים לך להרגיש מאושר. בנוסף, פעילות גופנית נותנת לך אנרגיה ועוזרת לך להרגיש במיטבך. בחר תרגיל שאתה נהנה ממנו, כך שיהיה קל לעשות את זה כל יום.
  • למשל, ללכת, לרוץ, לרקוד, ללכת לחדר כושר, להצטרף לקבוצת ספורט פנאי או ללכת לשחות.
 4. 4
  שלבו משככי לחץ ביום שלכם כדי למנוע שחיקה. לחץ הוא חלק נורמלי מהחיים, אך הוא עלול להזיק אם יש לך יותר מדי לחץ. כדי לעזור לך לנהל את רמות הלחץ שלך, נסה משככי לחץ שונים כדי לראות מה מתאים לך. לאחר מכן, שלב את משככי הלחץ שלך בלוח הזמנים היומי שלך.
  • אתה יכול לפרוק לחבר, לעשות משהו יצירתי, לצבוע חוברת צביעה למבוגרים, לעסוק בתחביב, יומן, להתרחץ או לשחק עם חיית המחמד שלך.
 5. 5
  קח הפסקות מהרשתות החברתיות כדי להימנע מלהרגיש שאתה מפסיד. מדיה חברתית יכולה לגרום לפחד מהפספוס, המכונה גם "פומו", מכיוון שזה גורם לכולם לעשות טוב יותר ממך. זכור שמה שאתה רואה ברשתות החברתיות מוגזם לעיתים קרובות, ואתה רואה רק את הרגעים הטובים ביותר של אנשים. בנוסף, הישאר מחוץ למדיה החברתית כאשר אתה מרגיש למטה.
  • זה עשוי לעזור להשתמש באפליקציה החוסמת מדיה חברתית לפרק זמן כל יום.
 6. 6
  עבוד עם מטפל אם אתה זקוק לתמיכה נוספת. יתכן שתזדקק לעזרה נוספת כדי להרגיש מאושר, וזה בסדר. מטפל יכול לעזור לך לשנות את המחשבות וההתנהגויות שלך כדי לשפר את מצב הרוח שלך. בקש מהרופא שלך להפנות אותך למטפל או חפש אחד מקוון.
  • פגישות הטיפול שלך עשויות להיות מכוסות בביטוח, אז בדוק את היתרונות שלך.

  טיפ: אם יש לך מחלת נפש, אתה כנראה זקוק לטיפול כדי להתגבר על הדיכאון שלך. אל תרגיש שאתה צריך לעשות זאת לבד.

טיפים

 • לכולם יש ימים רעים. התמקדו בימים טובים יותר מאשר בימים רעים.
 • חיה את חייך באופן שעושה אותך מאושר. אל תדאג מה אחרים חושבים.
 • נסו להתמקד יותר בחוויות החיוביות שלכם ולא בחוויות הכואבות שלכם.

אזהרות

 • אם יש לך מחלת נפש, ייתכן שתצטרך לקבל טיפול שיעזור לך להרגיש טוב יותר. בקר ברופא או במטפל כדי ללמוד על אפשרויות הטיפול שלך.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להרגיש מאושר תמיד?
  להרגיש מאושר כל הזמן יהיה נפלא; עם זאת, זה לא מציאותי. לבני אדם יש מגוון רחב של רגשות לכל אירוע חיים, ולמרות שכולם לא מרגישים טוב כרגע, הם חשובים באופן שבו אנו מעבדים מחשבות ורגשות, וכיצד אנו מתמודדים ומתייחסים לאחרים. במקום זאת, חתר לשביעות רצון, מחויבות והתמדה
 • כיצד אוכל להימנע ממחשבות שליליות?
  התאמן על חזרה על מחשבה חיובית לעצמך בכל פעם שאתה חושב שלילי. בהתחלה זה יהיה קשה, וכדאי לעשות זאת לצד טכניקות אחרות להעלאת מצב הרוח. נסה מדיטציה, פעילות גופנית או לעשות משהו שאתה אוהב.
 • האם אפשר להיות מאושר לבד?
  כן, אתה יכול להיות מאושר לבד. קח זמן לחשוב על היתרונות של להיות לבד, כמו שיש הרבה פרטיות ויותר חופש לעשות מה שאתה אוהב, מתי שאתה אוהב. הקדש זמן להכיר את עצמך ולהבין מה באמת גורם לך להיות מאושר, והראה לעצמך אהבה על ידי טיפול טוב בצרכים הפיזיים והרגשיים שלך.
 • איך לומדים להיות מרוצים ממה שיש לך?
  אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא לתרגל תודה. קח רגע לחשוב על כל הדברים הטובים בחייך ולהעריך אותם, גם אם זה משהו פשוט כמו שיש לך עותק של הספר האהוב עליך או להיות מסוגל לצפות בשקיעה בערב. תרגול להיות מודע להנאות הקטנות בחיים, כך שתוכל באמת ליהנות ולהעריך אותם עמוקות.
 • איך אתה הופך לאדם שאתה רוצה להיות?
  שקול את האלמנטים של האישיות והכישרונות שלך שהכי חשוב לך ושגורמים לך אושר. עבוד על שיפור אלה ותן להם את ההזדמנויות הטובות ביותר לזרוח. זכור כי כל בני האדם הם אמנם איזון; חלק מהתכונות הפחות רצויות שלך יופיעו מדי פעם, אך החוכמה היא לדעת לנהל אותן בהצלחה.
 • הפכתי לאדם מאוד שלילי. כיצד אוכל לשנות זאת?
  חשוב מדוע אתה בכלל שלילי. ואז, אולי תראה שזה לא היה מהסיבה הטובה ביותר אי פעם. כמו כן, "פשוט להיות חיובי" זו לא דרך טובה לחשוב על זה כי אתה תרגיש בלחץ על ידי חיוביות שתגרום לך להיות שליליות עוד יותר. כשאתה מתחיל לחשוב מחשבות שליליות, תפוס את עצמך או הפסק את תהליך החשיבה או נסה לשנות אותו לתפיסה חיובית יותר.
 • איך אוכל להיות מאושר שוב אחרי הפסד?
  קודם כל, תן לעצמך זמן להתאבל. זה טבעי להרגיש עצוב, חסר תקווה, כועס או אפילו אשם לאחר שסבל מכל סוג של אובדן. הרשו לעצמכם להרגיש את הדברים ללא שיפוטיות, אך הזכרו לעצמכם שתחושותיכם ונסיבותיכם תמיד יכולות להשתנות. כשאתה מתקדם, נסה להשקיע זמן בדברים שאתה נהנה מהם. חפש דרכים חדשות למצוא הגשמה, כגון לנסות תחביבים חדשים או להכיר אנשים חדשים.
 • עברתי לעיר חדשה ואני בודד. איך אני מעודד את עצמי?
  שיחות חזרה הביתה רק יקחו אותך עד כה. הזדמן לפריז להכיר ולהתיידד עם אנשים חדשים, כולל מציאת קבוצה של אנשים שחולקים את התחביב שלך, או שילמדו אותך חדש.
 • איך לומדים לאהוב את עצמך?
  חשוב על כל מה שעושה אותך בעצמך. הטוב, הרע, הכל. הכינו רשימה, רשמו הכל. כל יום, התבונן ברשימה זו. קרא את זה לעצמך במראה. חשבו על עצמכם ללא כל אחת מהתכונות הללו וראו כמה הייתם שונים. לא אכפת לי מה אנשים אחרים חושבים עליך. פשוט תתעורר כל יום עם חיוך והיה הכי טוב שאתה יכול להיות.
 • האם אוכל להיות מאושר ללא יחסי מין?
  בהחלט! התמקד במערכות היחסים שלך עם אחרים, בתחביבים שלך ובדברים שאתה אסיר תודה עליהם. שפע אנשים רווקים וחסרי מין מנהלים חיים מאושרים ומספקים.

תגובות (30)

 • ianwilliams
  זה עזר לי מאוד. אני מרגיש הרבה יותר טוב, ועכשיו כשאני מרגיש שפל, אני הולך לקרוא את זה.
 • bobbiewilkinson
  המאמר היה נהדר, כל פרט של דקה סוקר, שחלקם חוויתי בעצמי בעבר. אני שמח להיזכר בזה. אני מודה על המאמץ שהבאת את השינוי החיובי הזה בחיי.
 • tiffany38
  אני תמיד חושב על דברים שליליים כשאני מדוכא או עצוב. כשצפיתי במאמר זה עד הסוף, הבנתי שעלי להפסיק לעשות דברים כאלה ולהתחיל אישיות טובה חדשה עם אושר בתוכי. אני תמיד אסיר תודה לאלוהים.
 • sarahturner
  המאמר עזר לי על ידי שינוי נקודת המבט שלי ועידוד אותי להיות מה שאני רוצה. שתי הנקודות ממש עזרו לי.
 • ignatius24
  אחרי שקראתי את המאמר הרגשתי מאוד נינוחה וחסרת מתח. מדריך תודה על מאמר כל כך טוב!
 • antonia66
  זה דברים טובים. אם אנחנו חושבים או מנסים להבין את זה קצת, זה עוזר.
 • hamilljaren
  אני סטודנט בכיתה ז ', ומאמר זה עזר לי לעשות את פרויקט הכתיבה שלי על איך להיות מאושר.
 • tylerhaag
  זה בסדר, אני לא לבד. העצה שלך לא הייתה הוקי. לפעמים זה היה כמעט מצחיק. ממש מצאתי את עצמי צוחק ומחייך. אני חושב שהאיורים שלך הם קריאה. תודה רבה.
 • gwill
  אהבתי את זה! ההנחיות הללו בוודאות יעזרו לכם להיות חיוביים ומאושרים, לא משנה מה עובר עליכם!
 • palmercarmen
  מאמר זה עוזר לי להתמודד עם אתגרים הניצבים בפני בחוויות חיי. יתר על כן, זה משפר עד כמה אני ראוי. זה ממש נותן לי השראה. תודה על המאמרים, שכן הם משפיעים באופן חיובי על כל תחומי חיי.
 • iherzog
  הורי היו מוטרדים ממני על שלא חייכתי ושמחתי. הייתי בצרות רבות בגלל זה. מה שהם לא רואים זה הסיבות שבגללן אני עצוב, ואני באמת לא רוצה לספר להם. זה יעזור לי לצאת מהבלגן שבו אני נמצא. תודה שיצרת את המאמר הזה.
 • joanie34
  זה עזר לי, כי בזמן שקראתי את זה הייתי למטה. תודה שגרמת לי להרגיש מאושרת ולמדת אותי איך לגרום גם לאחרים להיות מאושרים.
 • hohara
  אהבתי את הטיפ לחפש את החיובי בכל החוויות. הכרת תודה פעילה וטיפים אחרים שניתנו הם באמת נכונים. אם נלך על פי אותו הדבר, בוודאי שנשמח.
 • jaquelin39
  אני מרגישה כל כך הרבה יותר מאושרת אחרי שקראתי את המאמר הזה. תודה!
 • ewalsh
  כל השלבים המוזכרים במאמר זה מעוררים השראה באמת. זרימה מקצועית ומאורגנת מאוד. תודה רבה על כל המאמצים שלך ליצור ולשתף אותו. מועיל מאוד. תודה.
 • brandocrona
  מאמר זה עזר לי רבות מהמידע החדש. עכשיו יש לי תשובות לכל השאלות שלי לגבי אושר.
 • bmorgan
  כן, אינטראקציה עם אחרים היא באמת הדבר הכי טוב שאפשר לעשות כדי להיות מאושרים.
 • hamillluciano
  מדהים! אני בהחלט אוהב את האתר הזה! זה כל כך מועיל ויש לו כל כך הרבה ציורים מדהימים. מאמר זה (יחד עם כל האחרים באתר זה) היה כל כך מועיל וגורם לי להיות מוטיבציה! אני כל כך אוהב את הציורים שלך!
 • joannecox
  זה היה מועיל ונתן לי דרכים נהדרות לקבל מצב רוח חיובי! אני סובל מדיכאון במשך שנים, ואני מנסה למצוא את עצמי צעד אחד בכל פעם!
 • karlie77
  מאמר זה ממש עזר לי לראות את עצמי באור חיובי ובריא יותר. ניסיון בשיטות אלה ממש עזר לי לנהל את הלחץ שחוויתי.
 • owenholmes
  אישר את צורת החשיבה והחי שלי שלמדתי לאורך זמן מאנשים ומצבים רבים וחשובים גדולים. גם כמה תזכורות במאמר להיות מודעים לכמה דברים כמו להתרכז בדברים / האנשים הטובים בחיים. מאמר נהדר, אני חושב שאקרא אותו שוב בקרוב.:)
 • rosie90
  תודה על המאמר המדהים הזה על האושר! מצאתי את זה מאוד מועיל מכיוון שהייתי במצב רוח רע לאחרונה, ועכשיו אני יודע (1) איך לחבק אותי ואת מי שאני ו (2) איך להיות מאושר שוב. אני שמח שנתקלתי בזה!
 • kilbackserenity
  אני עצוב וזה יום ההולדת שלי. אני רוצה להיות מאושר וזה עזר לי בזה.
 • yrunte
  תודה על מדריך המאמרים הזה, זה גרם לחברה שלי לחייך. הוריה המתעללים התייחסו אליה בצורה לא נכונה אבל זה הסתדר והיא מודה לך, היא כל כך אוהבת את המאמר שלך, שוב תודה!
 • fjones
  אני זקוק ליותר אושר וחיוב בחיים שלי. הלכתי למטפל, אבל עברו שבועיים והיום היו בי המון כעסים, עצב ודיכאון. תודה, זה קשה.
 • schroederhermin
  למד ללכת עם אינסטינקט המעיים שלי. אני אף פעם לא עושה את זה, אבל אתחיל לנסות.
 • justus32
  המאמר היה ארוך, אבל אני שמח שהייתה לי הסבלנות והזמן לקרוא הכל! מצאתי שזה מעורר מחשבה, אינפורמטיבי ומרומם מאוד. חובה לקרוא!
 • akennedy
  הייתי אומר שהצעדים לגבי קבלה עצמית וראיית דברים דרך נקודת מבט שמחה באמת עזרו! לצד זה העוסק בשיפור עצמי, האיורים מושכים למדי!
 • andersonadele
  הרגשתי קצת למטה. אני אוהב להיות מאושר, אבל אני בדיכאון רוב הזמן. קריאת מאמר זה באמת עזרה, ניסיתי את רוב ההצעות הללו ואני מרגישה שהשגתי את המטרה להיות מאושרת. תודה רבה, מדריך!
 • zacharyshaw
  אין מילים שיכולות לתאר זאת. תודה על המאמר. אני מעריך הכל מזה. הפרטים בשילוב השלבים הם אפיים. כותרות נותנות לך רעיון גדול.
כתב ויתור רפואי תוכן מאמר זה אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי, בדיקה, אבחון או טיפול. עליך לפנות תמיד לרופא שלך או לאיש מקצוע רפואי מוסמך אחר לפני תחילת, שינוי או הפסקת טיפול רפואי כלשהו.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשלוט בחרדה?
 2. כיצד לתמוך במישהו הסובל מדיכאון במהלך וירוס הכלילי?
 3. איך לשמח את עצמך?
 4. איך לחיות בשלום?
 5. איך להתגבר על האהבה הראשונה שלך?
 6. איך לרפא לב שבור?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail